Weddings Avenue

Aleja Waszych najpiękniejszych wspomnień 

Opowiadamy historię

Jedna melodia może wyrazić uczucia, których nie da się nawet nazwać, wyartykułować. Jedno zdjęcie może opisać sytuację w całym kraju. Żeby opisać jak potężny jest film, musielibyśmy nagrać o tym melodię i zrobić jej zdjęcie. 

Lubimy klasyczny język filmowy - pomaga nam przekazać historię w sposób, jaki wszyscy rozumiemy, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Oczywiście nie odmówimy sobie wrażeń estetycznych - slow-motion, sound design, rozmyte tło, zbliżenia i ładne kolory. To wszystko dopełnia całości. W naszych filmach znajdziecie trochę bieżących trendów, choć dobieramy je bardzo ostrożnie. Kryterium? Muszą przetrwać próbę czasu.

Filmujemy

Zbliżenia i półzbliżenia - dzięki nim jesteśmy w stanie wynieść emocje i nastrój na pierwszy plan. Na drugim planie mamy ujęcia szersze, informacyjne - bardzo potrzebne w prowadzeniu narracji. W kluczowych momentach mamy was na/w oku (obiektywu), lecz z reguły pozostajemy w cieniu - wówczas mamy najlepsze kadry ;)

Nie bez znaczenia są również aspekty techniczne. Otoczyliśmy się nowoczesnym sprzętem, żeby było ładnie, stabilnie, ostro i bez lamp.

Nasze trailery ślubne - tak to robimy:

Film ślubny w szczegółach:

- 1 lub 2 operatorów

- Film ślubny 15 - 30 minut - esencjonalna forma, której nie trzeba przewijać. Najważniejsze momenty i emocje tego dnia.

lub 

Film trwający 45 - 60 minut - forma, w której wszystko jest dość szczegółowo pokazane. 

Teledysk/highlights - krótka forma, montaż pod muzykę - sama esencja tego dnia.

- Plener na miejscu w cenie.

- Licencjonowana muzyka z legalnego źródła.

- Do 50km od Lublina dojazd gratis.

Za dopłatą:

Ujęcia z drona + 400 zł.

Plener w innym czasie niż ślub i wesele + 400 zł.

- Aspekty techniczne: jakość FHD/4K, stabilizacja i gimbal i steadicam, dodatkowe rejestratory dźwięku. Postprodukcja w Final Cut Pro, color correction i color grading, obróbka i wyrównanie dźwięku - to wszystko jest naszym standardem.

Ceny:

W 2020 roku ceny zaczynają się od 2700 zł

W 2021 roku ceny zaczynają się już od 3000 zł.

Jest również możliwość złożenia oferty wspólnie z naszymi zaprzyjaźnionymi fotografami już od 2900zł za reportaż fotograficzny ;)

Partnerzy:

 

Zapytaj nas o ceny i terminy

Cinematic Wedding ❤ by Drozd Media // Film ślubny i teledysk

Mustangiem do ślubu!

Drozd Media / Lublin 2020